Zdravie je stav telesnej alebo duševnej rovnováhy, choroba naopak chaos v našich vlastných vibráciách, ktorý oslabuje spojenie s našou vlastnou dušou. 

Bachova kvetová terapia


Bachove kvapky, ako predĺžená ruka z Prírody (ktorá je v harmónii prirodzene), pomáha tento chaos učesať a napojiť nás "na seba". Bachovky pomáhajú "zharmonizovať emočný stav" a tak uvoľniť vlastné liečivé procesy aj tele. Vhodný výber esencií pomáha opätovne nastoliť duševnú a emočnú rovnováhu a zažívať pocity, ktoré podporujú dobrý pocit zo života, ktorými sú: 

  • MIER, NÁDEJ,  RADOSŤ, VIERA, ISTOTA, MÚDROSŤ, LÁSKA

Bachove esencie používam predovšetkým na podporu transformačných procesov spojených s transformačným koučingom, kineziologickým odblokom, alebo liečivým stretnutím s koňmi, ale aj samostatne v rámci osobnej konzultácie. Viac o Bachovkách sa dozviete z článku:

Rozhovor umožňuje zistiť, čo vás naozaj trápi, čím prechádzate a čo naozaj potrebujte k obnoveniu rovnováhy a ja vám následne zmes pripravím. Zmes sa pripravuje z 38 esencií a pramenitej vody. Jednotlivé esencie na predaj v ponuke nemám. 

"Choroba je reakcia na poruchy. Sú to dočasné zlyhania a nešťastia a objavujú sa, keď dovolíme iným ľuďom zasahovať do zmyslu nášho života a tým v nás vytvárajú beznádej, strach alebo ľahostajnosť." 

Dr. Edward Bach

Koľko stoja Bachovky?


  • online konzultácia a zmes esencií - 25 eur / 60 minút
  • zmes esencií podľa vášho výberu - 10 eur
  • zmes esencií ako súčasť iných konzultácií (koučingu, kineziológie alebo stretnutia s koňmi) - 10 eur

Zmes esencií doručujem poštou (plus 3 eur) alebo osobne v Limbachu. 

Zmes pripravujem z tradičných bachových esencií a čistej pramenitej vody z overeného prírodného zdroja.

Bachovky sú vhodnou terapiou aj pre zvieratá - viac info rada poskytnem osobne.

Chcete sa niečo spýtať alebo sa rovno objednať? Napíšte mi.

Chcete viac info?