Získať oporu z prírody

konzultácia a výber esencií 

BACHOVA KVETOVÁ TERAPIA


Zdravie je stav telesnej alebo duševnej rovnováhy, choroba naopak chaos v našich vlastných vibráciách, ktorý oslabuje spojenie s našou vlastnou dušou. A Bachove kvapky, ako predĺžená ruka z Prírody (ktorá je v harmónii prirodzene), pomáha tento chaos učesať a napojiť nás "na seba".

Ak ešte nič moc toho o Bachovkách neviete, prečítajte si článok Bachova kvetová terapia, kde nájdete aj prehľad všetkých 38 esencií. Možno si tak budete vedieť vybrať pre seba vhodné esencie, ale ak máte pocit, že by ste ich potrebovali asi aj všetky naraz, alebo si vybrať neviete, tak odporúčam konzultáciu."Choroba je reakcia na poruchy. Sú to dočasné zlyhania a nešťastia a objavujú sa, keď dovolíme iným ľuďom zasahovať do zmyslu nášho života a tým v nás vytvárajú beznádej, strach alebo ľahostajnosť." Dr. Edward Bach

Bachove esencie používam predovšetkým na podporu transformačných procesov spojených s koučingovým programom, kineziologickým odblokom, alebo liečivým stretnutím s koňmi, ale aj samostatne v rámci osobnej konzultácie. 

Rozhovor umožňuje zistiť, čo vás naozaj trápi, čím prechádzate a čo naozaj potrebujte k obnoveniu rovnováhy a ja vám následne zmes pripravím. Podobne ako väčšina certifikovaných konzultantov Bachovej terapie uprednostňujeme na zisťovanie potrieb rozhovor a nielen dotazník. Jednotlivé esencie na predaj v ponuke nemám.   • OSOBNÁ konzultácia a mix esencií- 25 eur (60 minút)
  • ON-LINE konzultácia (mobil, zoom, videochat) a zmes esencií- 20 eur (60 minút) 
  • Zmes esencií podľa vášho výberu alebo ako súčasť iných konzultácií (koučingu, kineziológie alebo stretnutia s koňmi) - 10 eur
  • V prípade, ak posielam zmes poštou, k cene je potrebné pripočítať poštovné 2,50 eur.
  • Zmes pripravujem z tradičných bachových esencií a čistej pramenitej vody z overeného prírodného zdroja.
  • Bachovky sú vhodnou terapiou aj pre zvieratá - viac info rada poskytnem osobne.

Cena by nemala byť bariérou pre pomoc, ak ju naozaj potrebuješ, ale v tomto čase nemáš. Napíš mi a dohodneme sa. Alebo si vymeníme energie inak, možno máš niečo, čo ja zrovna hľadám:-)


VIAC o Bachovkách a mojej ceste k nim nájdete tu:

Ak máte záujem o on-line konzultáciu a OBJEDNÁVKU Bachoviek, kliknite sem: 

Obráť sa k prírode