Napísala som...

Od detstva som si písala denník a básne a neskôr aj články do novín. Aj knihu o jednorožcoch pre deti som chcela napísať... len stále na to nebol čas. Túžba dať pocity a myšlienky do slov však neutícha, tak to postupne dávam do kníh. Nižšie nájdete moje dve aktuálne knihy Čarovné kone a Neprestávaj snívať a verím časom pribudnú aj ďalšie. Veď stále je tu na Zemi čo objavovať a o čom písať:-) 


Čarovné kone

Kniha o čarovnom svete koní, ich potrebách a schopnostiach meniť životy ľudí. Písané cez osobné príbehy, skúsenosti aj odborné informácie, spolu s ďalšími ženami, koniarkami.

Zámerom knihy je rozšíriť trochu ľuďom obzory o tom, ako inak sa dá pozerať na spolužitie s koňmi v dnešnej spoločnosti a inšpirovať aj iné ženy, aby sa nebáli prekonávať svoje komfortné zóny, vytrvať a nasledovať svoje sny.

Vydalo OZ Čarovné kone v roku 2020 (prvé farebné vydanie) a 2022 (druhé, čb vydanie).

208 strán, A5 formát, veľa fotografií, osobných skúseností a informácií

Mäkká väzba alebo elektronická verzia (MOBI, ePUB).

Neprestávaj snívať

Moja prvá beletria. Príbehy zo života, jednoduché čítanie no aj trošku na zamyslenie.

O čom je? O živote!

Keď sa vďaka okolnostiam stretnú úplne rozdielne ženy, je to vždy nadlho. Neistá citlivka, ambiciózna suverénka, slobodná duša a zrelá žena majú veľa, čo si môžu povedať, odovzdať a naučiť sa jedna od druhej. Kým to však pochopia, zažijú všeličo. Aj ženy v tomto príbehu sú na tom podobne.

Vydala ECOVEA, s.r.o. v roku 2022.

187 strán, A5 formát, mäkká väzba alebo elektronická verzia (MOBI, ePUB, PDF).

Chceli by ste vedieť, čo mám nové?

OBJEDNAJTE SI NEWSLETTER - OBČASNÍK S NOVINKAMI

alebo sledujte Facebook stránku INŠPIROVŇA u Daniely