Objaviť súvislosti, obnoviť silu a tvoriť svoj život

odbloky emočných nánosov

KINEZIOLOGICKÁ PORADŇA


Ak obnovíš rovnováhu vo svojom živote, a nastolíš mier vo svojom vnútri, uvidíš mier aj všade naokolo. A potom uvidíš aj svoj CIEĽ.


  • Pomôžem ti rozmotať klbko zmätočných pocitov.
  • Odhalím ti súvislosti, ktoré si možno ešte nevidel/a.
  • Pomôžem ti "vyčistiť filtre" a zbaviť sa emočných nánosov.
  • Dozvieš sa ako fungujú Vesmírne zákony a čo s nimi.
  • Ukážem ti ako používať emočný kompas (silu svojich pocitov) - pre svoje dobro aj dobro všetkých ostatných.


Možno budeš plakať, smiať sa aj hnevať. Tak ako v živote.

Odídeš s hlbším porozumením svojho života a s novým "programom", ktorý len treba začať používať.

Ako funguje "kinezka" a prečo?

Naša duša vie, čo je pre ňu dôležité, po čom túži, čo jej škodí a čo jej naopak pomáha na jej životnej Zemskej púti. Prejavuje to hlavne pomocou pocitov a emócií prostredníctvom nášho tela. A telo i Vesmír si veru dobre pamätá! Všetky naše "prehrešky" voči sebe...  ale aj voči iným..... všetky neprejavené... nepochopené... nedokončené.... kroky... sa zapisujú do pamäte tela aj "pamäte Vesmíru" a čakajú, kým ich objavíme. Ak to trvá príliš dlho, dajú o sebe vedieť. A to rôznym spôsobom.

A tak sa do nášho života dostávajú rôzne ne-náhody, zdravotné ťažkosti, opakované situácie a "divné okolnosti". A my sa cítime slabí a neschopní.

Niekedy sa tak môže zdať, akoby náš život riadil niekto iný a my sme boli obeťou zhody náhod. Pravdou však môže byť, že sme si tieto zvláštne okolnosti "privolali" sami, resp. nám boli poslané, aby sme pochopili čo sme zatiaľ nepochopili.

Ak si tie životné "nezmysly" začneme lepšie všímať a pochopíme súvislosti, tak máme šancu zvrátiť "osud", zbaviť sa zbytočných problémov, emočných nánosov, rôznych nefunkčných programov, opraviť "chyby", vyčistiť "filtre", OBNOVIŤ OSOBNÚ SILU (byť sama sebe liekom) a dostať DOBRÝ POCIT  do svojho života.

Počas stretnutí sa venujeme práve tomuto. Prostredníctvom rozhovoru, práce s emóciami a spoznávaním osobných aj Univerzálnych "zákonov" sa dostávame veci na koreň a hľadáme možnosti čo s tým. Súčasťou rozhovoru je aj "svalový test" (vychádza z OneBrain metódy), vďaka ktorému dokážeme odhaliť "pravdu". 

Pravda v tomto význame znamená SÚLAD TOHO, ČO SI MYSLÍM, CÍTIM A KONÁM (súlad medzi pravou a ľavou hemisférou mozgu a spolupráca všetkých troch častí nášho mozgu). Ak je tam rozpor, telo to rozpozná a dá o tom vedieť zmenou svalového napätia aj neverbálnou komunikáciou. Vďaka tomu sa vieme pohnúť z miesta a nájsť spôsob, ako opäť nastoliť v duši harmóniu a v tele pokoj.


Čerpám z päťročného rozvojového kurzu Poznej svůj cíl u Zdenky Jordánovej, rôznych filozofických smerov, poznania sveta emócii a ľudských potrieb ako aj z múdrosti Prírody a Vesmírnych zákonov. Viac o "mojej kineziológii" nájdete v článku TU: 


Vhodné pre: dlhotrvajúce alebo opakujúce sa problémy (životné, pracovné, vzťahové, zdravotné), nedostatok sebadôvery, pocit obete, nevysvetliteľné strachy, neistota z nového, ťažkosti pri dosahovaní cieľov, nedorozumenia v komunikácii, náročné vzťahy v rodine, neposlušné deti, únava, stres, nejasné životné poslanie a pod.   

  • Kineziologická poradňa nenahrádza odbornú lekársku pomoc. V prípade tažších emočných stavov, psychických porúch, závislosti a pod. odporúčam osloviť špecializovaných terapeutov. 

Doba trvania: cca 120 minút

Spôsob: OSOBNE

Cena: 50 eur 

Miesto: Limbach

Cena by nemala byť bariérou pre pomoc, ak ju naozaj potrebuješ, ale v tomto čase nemáš. Napíš mi a dohodneme sa. Alebo si vymeníme energie inak, možno máš niečo, čo ja zrovna hľadám:-)


Chceš tvoriť svoj život?