Nie ste v tom sami

Kineziológia a koučing 

Spoznajte svoj osobný EMOČNÝ KOMPAS a obnovte správny smer

Niekedy sa ľuďom stáva, že sa ocitnú v hmle života a chodia stále dokola. Alebo sa cítia na svoje starosti sami a majú pocit, že nevedia, ktorým smerom sa vydať a čo urobiť. Alebo sa jednoducho nevedia rozhodnúť medzi množstvom príležitostí.

Väčšinou však len stratili, poškodili si, či ešte nenašli, svoj OSOBNÝ KOMPAS - kontakt so svojim vnútorným hlasom a spoľahlivými radcami - pocitmi. Vďaka kineziológii vieme tento "emočný kompas" spoznať, opraviť, oživiť a zapojiť do každodenného života. Vďaka transformačnému koučingu dokážeme potom aj nájsť cestu k vyriešeniu problémov.


Ak pociťujete ťažkosti pri dosahovaní svojich cieľov, neviete sa s niekým dohodnúť, máte pocit, že vám iní hádžu polená pod nohy, nedarí sa vám zmeniť zaužívané zvyklosti alebo sa vám v živote opakujú stále tie isté motívy... je možné, že svoj život neriadite vy, ale nejaký váš podvedomý program. Možno je čas ho "odblokovať", zmeniť a začať používať taký, ktorý vás privedie k cieľu. 

Kineziologická poradňa a transformačný koučing je pre vás vhodný ak

  • pociťujete ťažkosti pri napĺňaní vašich cieľov, 
  • opakujú sa vám tie isté či podobné situácie,
  • cítite sa ako obeť okolností,
  • neviete sa rozhodovať,
  • neveríte si a neviete ako ďalej,
  • hnevajú vás deti / partner / kolegovia,
  • pociťujete opakované zdravotné ťažkosti,
  • neviete, čo chcete,
  • strácate energiu,
  • cítite sa osamelí a sami na všetko,

Vďaka svalovému testu a Univerzálnym zákonom vám pomôžem odhaliť miesta, na ktoré nevidíte a spomenúť si na moment, odkedy reagujete inak, ako naozaj chcete. Ak vás takýto spôsob riešenia situácií už neteší, môžete ho zmeniť, vlastne preprogramovať... takmer ako počítač:-). Vďaka koučingu potom spolu nájdeme možnosti, ako sa pohnúť z miesta. Možné je skutočne všetko. Stačí chcieť a mať ochotu vidieť veci také, aké naozaj sú.

Čo má spoločné kineziológia a koučing?

Počas týchto stretnutí nedávam rady. Len vám pomáham lepšie uvidieť na cestu. Spojiť sa so sebou a nájsť riešenie. Načúvať svojim pocitom. Vďaka tomu získate svoj osobný "emočný kompas". Niekedy obe metódy kombinujem, niekedy stačí jedna z nich. Záleží od povahy "problému" a vašich prianí - kam až sa chcete dostať.

Odkiaľ čerpám? 

V rokoch 2012 až 2015 som absolvovala trojročný kurz Poznej svúj cíl a niekoľko ďalších kurzov u Zdenky Jordánovej a približne 130 vlastných "odblokov" - hĺbkových ponorov do vlastnej duše. Bola to fakt sila! Pretieklo tam veľa sĺz poznania, ktoré ukrývali dávno zabudnuté poklady. Zdenkine knižky a kurz vrelo odporúčam... hlavne ak patríte medzi tých, ktorí sa často cítia ako obeť, záleží im viac na iných ako na sebe, majú pocit že sa niekde "zasekli" v živote alebo berú veci príliš vážne:-) 

V roku 2015 som absolvovala kurz v Business Coaching Collage a stala sa certifikovaným koučom ICF. Vďaka skvelým a skúseným lektorkám, Deniske Kmecovej a Zuzke Karpinskej, som pochopila aký oslobodzujúci môže koučing byť. A naučila som sa niekoľko užitočných techník, bez ktorých by som len ťažko zvládala to, čo mi život priniesol tesne po kurze.

Mne osobne kinezka prevrátila život naruby, podobne ako transformačný koučing a kone. Aj počas mojej "poradne" počúvam rôzne prapodivné príbehy klientov a spolu s nimi objavujeme množstvo súvislostí, ktoré ma neprestávajú nadchýnať dokonalosťou a vtipom samotného Vesmíru.

Chcete vedieť ako taká "kinezka" funguje a čo je to ten "transformačný koučing"? Dočítate sa v mojom článku o Obohratej platni a pár referencií o koučingu nájdete na stránke koučovacej školy Business Coaching Collage.Stretnutie trvá zvyčajne 120 minút a cena je 50 eur. 

Na stretnutie sa netreba nijako zvlášť pripravovať, ale buďte pripravení pozrieť sa do svojich hlbín. Niekedy sa smejeme a niekedy (ak chceme ísť naozaj hlbšie) je potrebné uľaviť si slzami a načrieť ozaj tam, kde sa vám často nechce. 

Odmenou vám bude ľahší pocit na srdci a nový pohľad na život.


Máte pocit, že ste už vyskúšali všetko a nič nefungovalo? Spoľahnite sa na múdrosť prírody a čarovné kone - tie pomôžu vždy. Pozrite časť KONE a KOUČING.


Ďakujem Danielka, po kinezke s Tebou sa mi veľmi polepšilo, aj vzťah so synom aj s koníkom a aj s mojím strachom robím pokroky...  

Kristína Paulíková

Chcete sa stretnúť?