Kniha Čarovné kone

Odmalička som si stále niečo písala a kreslila... obklopená knihami a múdrosťou mojich rodičov. Veľa sme spolu debatovali o stave sveta, o súvislostiach, zvieratách a prírode. Keď som mala 10 rokov, prvýkrát som napísala do novín. Nedalo mi, keď som videla ako niekto ukradol psa... rovno z chodníka! Pribrzdil auto a zmizol s ním. Majiteľ nestihol dobehnúť. Musela som sa predsa vyjadriť! Radšej som však premýšľala nad tým, ako raz napíšem príbehy o jednorožcoch...

O pár rokov neskôr som do novín písala o "sebarozvoji bankového pracovníka", o slovenských mamičkách a potom aj o tom, čo som zažila na potulkách svetom. 

Rodičia mi vždy vraveli, že by som raz mala napísať knihu. Nevedela som však o čom, ako a kedy. A keď obaja zomreli... už som nemala síl. Zdalo sa mi to všetko veľké, zložité a smutné.

Až kým som nevysadla na svojho koňa a moja duša pochopila. O tomto raz musíš napísať. Tak som napísala....

Kniha, ktorá mi vytryskla z duše má jednoduchý zámer - zdieľať skúsenosti zo života s koňmi a poučné príbehy o ceste k sebe. Nielen moje. Oslovila som pár iných žien, ktoré to cítia s koňmi podobne a vznikla kniha Čarovné kone. Jej zámerom je rozšíriť trochu ľuďom obzory o tom, ako inak sa dá pozerať na spolužitie s koňmi v dnešnej spoločnosti a inšpirovať aj iné ženy, aby sa nebáli prekonávať svoje komfortné zóny, vytrvať a nasledovať svoje sny. 

Knihu vydalo Občianske združenie Čarovné kone v máji 2020 a to hlavne vďaka podpore ľuďom, ktorí sa zapojili do Startlab projektu a prispeli na jej vydanie. Cítim obrovskú vďaku a je to pre mňa dôkaz toho, že je naozaj fajn mať pri sebe "svoje stádo"... podobne ako tie kone.

Ak chcete vedieť viac o knihe, prečítajte si o nej na stránke OZ Čarovné kone a kliknite sem:


A ak by ste si chceli knihu rovno objednať a KÚPIŤ, kliknite sem:

Chcete vedieť o knihe viac?