Už sa vám niekedy stalo, že ste niečo začali a nedokončili? Alebo ste nevedeli, kde začať, či ako sa konečne cítiť dobre vo vlastnom živote?

Mne teda áno. Našťastie sa vždy našiel niekto, kto ma "nakopol" alebo mi pomohol vytrvať. Niekedy mi pomohli moje obľúbené kone, inokedy fajn ľudia a niekedy sám Život. 

A čo vy? Kto pomáha na ceste vám?

Možno sa vám zídu aj moje životné skúsenosti a zručnosti, vtesnané do rozvojového WELLBEING programu.


Osobný koučingový program

pre väčší pocit životnej pohody


Počas mojich stretnutí (koučingových, kineziologických a aj pri rozvoji s koňmi) sa často opakujú tie isté témy, v mnohom podobné tým, aké som na svojej životnej ceste zažila aj ja. Možno viac ľudí trápia podobné otázky a tak som ich zhrnula do rozvojových / koučingových tém a vytvorila wellbeing coaching program. 

Wellbeing coaching pomáha obnoviť rovnováhu medzi dušou, telom a mysľou... pomáha zladiť otázky  života-práce-rodiny-snov  s cieľom získať väčší pocit harmónie a radosti zo života 

Pozrite TÉMY (nižšie nájdete aj popis k nim), možno sa nájdete. Do osobného koučingového programu samozrejme môžete priniesť aj svoju vlastnú tému, ktorú považujete aktuálne za dôležitú, alebo ak vôbec netušíte kde začať, nájdeme ju spoločne na prvom stretnutí.Stretnutia prebiehajú 1x týždenne alebo 1-2x mesačne a trvajú zvyčajne 60 minút. 

Odporúčaný počet stretnutí je 5, pri náročnejších témach aj 10, no niekedy stačí len jedno.

Cieľom stretnutí je pomôcť vám uvidieť váš život z inej perspektívy, obnoviť vaše prirodzené sily a dostať ich do praxe. To je vlastne cieľ každého dobrého kouča:-)

Zámerom koučingového programu je pomôcť vám "udržať smer i tempo", aby ste sa nestratili po ceste za svojimi snami alebo aby ste aspoň vyrazili na cestu! 

Koučingový program je určený dospelým bez vážnejších psychických porúch, závislostí a náročných emočných stavov, ktoré bránia bežnému fungovaniu. Pre takéto prípady odporúčam vyhľadať odbornú psychoterapeutickú pomoc.


Témy koučingového programu

OSOBNÉ HRANICE

Máte pocit, že vás iní  využívajú, prehliadajú či moc zasahujú do vášho života? Čo ak len neviete (ani oni) čo chcete, ani ako povedať "nie"?


STRAŠPITEL

Máte strach, že na to nemáte alebo že vás prevalcuje okolie? Obávate sa, že zmena, ktorá sa chystá, ohrozí vašu budúcnosť? Určite sa s tým dá niečo robiť:) 


SEBA-VYJADRENIE

Viete kto ste, čo chcete, aj čo robíte, no neviete, ako to povedať svetu aby vám rozumeli a chceli vás? Nájdeme to podstatné i spôsob ako na to.

POROZUMENIE

Snažíte sa, prosíte, kričíte, ale ako by ste len "hrach o stenu hádzali"? Možno je čas povedať to "na rovinu" a začať komunikovať... aj so sebou.


PRECITLIVELOSŤ

Vadí vám čo sa deje okolo vás, či poznámky vášho okolia? Alebo cítite pretlak emócií? Pozrieme sa spolu na to, čo sa s tým dá urobiť.


ŽIVOTNÝ SEN

Máte takmer všetko... ale stále máte pocit, že vám čosi chýba? Máte svoj sen, len neviete, čo s ním? Prestaňte snívať a začnite svoj sen žiť! Zistíme ako na to.

AKO NA DETI?

Túžite vychovať samostatné, zdravé a šťastné deti, ale máte pocit, že to kdesi viazne? Či vás deti nepočúvajú? Možno stačí nájsť lepší kľúč k detskej duši. 


POCIT OBETE

Máte pocit, že všetci sú proti vám, nik vám nerozumie a nepomáha? A vy sa tak snažíte! Nájdeme o čo tu ide a aj spôsob ako sa postaviť životu čelom.


SEBA-DÔVERA

Viete, že viete, ale stále si neveríte? Alebo neveríte, že niečo viete dobre? Každý vie niečo! Bola by škoda sa o to nepodeliť, čo poviete?

SMÚTOK V DUŠI

Zažili ste niečo nepríjemné a smútok nie a nie odísť? Pozrieme sa na dôvody aj zdroje, vďaka ktorým bude môcť smútok napokon odísť.


ZLOBOR VO MNE

Hnevá vás všeličo, a už aj maličkosti? A hnevá vás, že vás to tak hnevá? Zistíme, na čo je to dobré a necháme Zlobra robiť už len to, čo je užitočné.


PRACOVNÉ ÚLOHY

Úlohy, termíny a prekážky.... čo s nimi ak ich je priveľa, či nad vaše sily? Aby ste úplne nevyhoreli, je fajn riešiť to priebežne. Môžeme spolu.


Riešite inú tému? 

Pozrime sa na ňu spoločne:-)


Cena jedného stretnutia je 40 eur za 60 minút. 

Výsledná suma sa odvíja od objednaného alebo dohodnutého počtu koučingových sedení na prvom stretnutí. Ak sa v priebehu stretnutia vyskytne aj potreba "odblokovať" zaseknuté programy s využitím kineziológie, cena sa započíta do "kreditu", alebo sa uhradí samostatne (odblok trvá zvyčajne 120 minút). 

Platba je možná za celý program vopred (pre lepšiu motiváciu vytrvať:-), alebo po skončení každého sedenia.

Na prvom stretnutí zistíme, či si "sadneme" a chcete pokračovať aj ďalej alebo nie. Ak sa rozhodnete program kedykoľvek ukončiť, môžete tak urobiť aj bez udania dôvodu a ak ste platili vopred, peniaze vám vrátim. 

BONUSY (v cene stretnutí): 

  Bachova kvetová terapia (zmes esencií na mieru na podporu emočnej harmonizácie)


Kde a kedy sa môžeme stretnúť? 

Osobne:  Chorvátsky Grob / Čierna voda (Montessori Akademia) alebo Pezinok (budova JŠ Servis)

Online: Zoom

Čas: dohodou


Objednať alebo sa niečo spýtať môžete cez priložený FORMULÁR:   

Máte záujem naozaj sa pohnúť z miesta a dosiahnuť svoj cieľ? 

REZERVUJTE SI ČAS PRE SEBA

OBJEDNAJTE SI STRETNUTIE

Vyplňte všetky potrebné údaje a ja sa Vám čo najskôr ozvem späť.

Milujem múdrosť Prírody a Vesmíru. Je ukrytá aj v jedinečnosti každého z nás. 

Rada vám tú vašu múdrosť pomôžem objaviť. 

Občas s humorom, občas vážne... ale vždy s úprimnou pozornosťou a prijatím.

Teším sa aj na vaše príbehy!

Toto nie je môj pes, ale nechcelo sa mu odísť... tak zostal na fotke:-)
Toto nie je môj pes, ale nechcelo sa mu odísť... tak zostal na fotke:-)

Daniela Tejkalová