Chcete sa mať v živote lepšie?

Začnite rozhodnutím a odvahou robiť veci inak. Niekedy stačí zmeniť uhol pohľadu, postaviť sa k situácii s odstupom a urobiť pár zmien. Ak sa vám nedarí uvidieť podstatné či dosiahnuť cieľ, nechajte si pomôcť.

Nie je nič horšie, ako zostať so svojimi otázkami či trápeniami sám/sama. Cítime sa potom v živote ako v centrifúge a dobrý pocit zo života nie a nie prísť. 

Stalo sa to už aj vám? Alebo ste niečo začali a nedokončili? Alebo ste nevedeli, kde vôbec začať? A možno ste aj začali, ale prišiel "zlý deň" a vás nemal kto povzbudiť, pochopiť alebo "nakopnúť" vás pokračovať.

Stáva sa to ľuďom často.

Aj mne sa to stáva. Našťastie sa vždy nájde niekto, kto ma vypočuje alebo mi pomôže vytrvať. Niekedy ma "nakopnú" moje obľúbené kone, inokedy fajn ľudia a niekedy sám Život. A často aj obyčajná káva a lúče slnka. Ale keby to nepomáhala, viem, na koho sa obrátiť. 

Ak vo svojom okolí nemáte nikoho, kto vám pomáha vstávať alebo hľadáte ešte niečo iné a ku koňom sa vám zrovna nechce, využiť môžete aj moje konzultácie a koučing. 

KONZULTÁCIE a KOUČING

Inšpiratívne rozhovory o živom živote

Priebeh stretnutí

Nerada vravím ľuďom, čo majú robiť. Verím, že každý má tú najlepšiu odpoveď sám v sebe.

Každý máme iné skúsenosti a zdroje (vnútorné aj tie vonkajšie), sme aj v inej "fáze vývoja" a potrebujeme niečo iné pre svoj rast, radosť a šťastie. Preto radšej využívam otvorené otázky a metódy transformačného koučingu, ktoré vás samé dovedú k vašej odpovedi.

Zo praxe už ale viem, že niekedy sa vyskytne aj taká situácia, kedy vám moje skúsenosti môžu priniesť ešte viac. Preto občas načriem aj do môjho života a osobný príklad použijem ako INŠPIRÁCIU pre vaše ďalšie dni.

Ak naozaj netušíte "kde je sever", využiť môžeme aj svalový test (z metódy One-Brain a kineziológie), alebo vám odporučím rozvoj s koňmi - tam sa potrebné ukáže najľahšie. Na podporu zmien doporučím a namiešam aj Bachove kvapky.

Ktorú z metód použijem pri našom stretnutí nechávam na intuíciu, no výber môže byť aj na vás. 


Témy na stretnutie

Nasledovné témy sa objavujú na stretnutiach najčastejšie alebo mám s nimi aj osobnú skúsenosť:

 • životné zmeny (úmrtie a choroby v rodine, sťahovanie, rozchod, zmena práce, zariaďovanie...)
 • životné poslanie
 • stres a nedostatok času
 • vyhorenie v práci
 • výchova detí
 • vzťahy
 • komunikácia
 • seba-vedomie a osobné hranice
 • seba-prezentácia
 • opakované zdravotné problémy
 • pracovné úlohy
 • vaša téma:-)

Cieľom stretnutí je pozrieť sa na veci z nového uhlu pohľadu a obnoviť rovnováhu medzi dušou, telom a mysľou. Aby ste mohli získať väčší pocit harmónie a radosti zo života.

Cenník

Stretnutia prebiehajú ONLINE alebo NAŽIVO (v Limbachu).

 • ZOZNÁMENIE: 20 minút - FREE 
 • JEDNORÁZOVKA: 60 minút - 40 eur 
 • BALÍČEK ZÁKLAD: 4 x 60 minút - 152 eur 
 • BALÍČEK OPTIM: 6 x 60 minút - 216 eur
 • BALÍČEK FULL: 12 x 60 minút - 420 eur
 • Bachovky na mieru ku konzultácii / koučingu - 10 eur

Pre dosiahnutie reálnej zmeny odporúčam balíčky a stretnutia raz alebo dvakrát mesačne. Pravidelnosť vám pomôže udržať "smer i tempo", aby ste sa nestratili po ceste. Ak sa rozhodnete stretnutie kedykoľvek ukončiť, môžete tak urobiť aj bez udania dôvodu. Ak ste platili balíček vopred, peniaze za neminuté stretnutia vám vrátim.


"Som presvedčený o tom, že to, čo rozlišuje úspešných ľudí od neúspešných, je vytrvalosť." Steve Jobs 


Pri stretnutiach využívam veľa intuíciu, ale vždy zachovávam dôvernosť, etiku a nestrannosť. 

Trojročný sebarozvojový kurz Poznej svúj cíl u Zdenky Jordánovej mi pomohol "vyčistiť filtre" aby som do stretnutí nevnášala svoje témy a naučil ma rozumieť súvislostiam. Ako certifikovaná koučka (Business Coaching Collage) dodržiavam zároveň aj koučovacie kompetencie (Core Competencies), medzi ktoré patrí aktívne počúvanie, schopnosť byť prítomný v danom momente bez predpokladov a posudzovania, schopnosť dávať spätnú väzbu, vytvárať u klienta uvedomenie a podobne.  


Moje služby sú určené dospelým bez vážnejších psychických porúch, závislostí a náročných emočných stavov, ktoré bránia bežnému fungovaniu. Pre takéto prípady odporúčam vyhľadať odbornú psychoterapeutickú pomoc.

Odvaha byť sebou

Majte odvahu rozvíjať sa a využívať svoj plný potenciál... a stať sa najlepšou verziu samých seba. Múdrosť Vesmíru i Zeme je totiž ukrytá v jedinečnosti každého z nás a keď sa bránime použiť tú drahocennú silu, môže to aj bolieť. Ak sa však uvoľníme "do seba" a nebudeme sa chcieť "vtesnať" do predstáv iných za každú cenu, naša duša môže dosadnúť na svoje miesto a my konečne zažijeme Raj na Zemi:-)

Rada vám vašu múdrosť, vízie i silu pomôžem objaviť a rozvíjať. Občas s humorom, občas vážne, ale vždy s úprimnou pozornosťou a prijatím. 

Teším sa na vaše príbehy!

Daniela

Túžite po zmene?