WELLBEING KOUČING A MENTORING

Posilujeme odolnosť a vnútornú silu


Poďte ďalej ak ste pripravní


cítiť sa lepšie častejšie

zvýšiť svoj výkon a sústredenie

nájsť väčšiu rovnováhu medzi prácou a životom

zvýšiť svoju flexibilitu a odolnosť

zlepšiť svoje rozhodovanie a kreativitu

zdokonaliť svoje komunikačné schopnosti

posilniť svoje osobné a profesionálne vzťahy

zvrátiť negatívny vplyv stresu na svoje zdravie, prácu a kvalitu života

Prinášam vám na Slovensko nový a jediný vedecky overený systém techník stresovej intervencie a objektívnej biometrickej spätnej väzby, ktorý kvantifikovateľne – a dramaticky – zvyšuje zdravie a výkonnosť jednotlivcov a organizácií.

Osobná sila a odolnosť 

HeartMath® Building Personal Resilience

Cieľom programu je podpora vašich prirodzených schopností.


V 90-tych rokoch minulého storočia výskumníci HeartMath Institute identifikovali fyziologický stav nazývaný koherencia srdca – typ koherencie, ktorý nastáva, keď sú systémy nášho tela, naše dýchanie, srdcové rytmy, mozgové rytmy a hormonálna odozva navzájom zosynchronizované.

Zistili tiež, že koherencia srdca neovplyvňuje len fyziologické procesy, ale aj našu duševnú a emocionálnu rovnováhu a pokoj. 

Výskum ukázal, že koherenciu srdca môžeme sami vytvoriť, čo vedie k menšiemu duševnému a emocionálnemu stresu a pocitu väčšieho vnútorného bezpečia a stability. 

Stručne povedané, koherencia srdca je synchronizovaný a posilňujúci stav - fyzicky, emocionálne, mentálne, duchovne - ktorý nám umožňuje stať sa najlepšou verziou seba samých.

Takmer 1 400 ľudí v šiestich globálnych spoločnostiach preukázalo, že nasledujúce výsledky sa udržali aj po šiestich mesiacoch od absolvovania tréningu HeartMath: 


60% zníženie úzkosti

45% zníženie vyčerpania

41% zníženie úmyslu odísť zo zamestnania

24% zlepšenie schopnosti sústrediť sa

25% zlepšenie schopnosti počúvať

17% zlepšenie konfliktu rodina/práca

Program Osobná sila a odolnosť vychádza z programu HeartMath® Building Personal Resilience a doplnený je o moje osobné postrehy zo života s koňmi - majstrami odolnosti:-) 

Je to prakticky zameraný program, kombinujúci individuálne koučovanie alebo mentoring s vedecky overenými nástrojmi, ktoré vám pomôžu samoregulovať reakciu vášho tela na stres a posilniť odolnosť / rezilienciu. 

Naučíte sa zručnosti, ktoré môžete využiť kedykoľvek na zvýšenie pohody, osobného a profesionálneho výkonu a kvality života. 

Svoju prax môžete podporiť špeciálnou technológiou, ktorá vám umožní získať pútavú spätnú väzbu v reálnom čase. V rámci programu dostanete vlastný pracovný zošit a osvojíte si základné techniky HeartMath, ktoré vám pomôžu zamerať sa na efektívnu integráciu a aplikáciu do života.

Zvykli sme si, že kurzy sú magické, transcendentálne, hlboko transformačné a pritom v drvivej väčšine ide iba o vzletný popis. To, čo Danielka ponúka, mi prinieslo skutočnú hodnotu a veľkú využiteľnosť.

Kurz mi pomohol pospájať si rôzne techniky do jedného komplexu s jasne definovanými bodmi ako kedy a čo používať. Otvoril mi oveľa väčšie využitie (iba) na pohľad jednoduchých techník. 

Viera

právnička

Absolvovanie kurzu mi pomohlo naučiť sa žiť v duševnej harmónii, v harmónii so svojou fyzickou, psychickou, mentálnou a spirituálnou stránkou. Takisto som sa naučila rešpektovať a počúvať svoje telo a dušu. Veľmi sa mi páčilo, koľko priestoru nám Daniela dávala na vyjadrenie svojich myšlienok a pocitov. Krásne bolo tak isto to, keď sme sa naučili koherentné dýchanie a to, že sme na každej ďalšej hodine spoločne "trénovali".

Terka

študentka

Program mi padol akurát vhod. Mala som skúšku, ale každý deň som poctivo trénovala aj toto a na skúšku som išla už naozaj s kľudom. A samozrejme som to dala! Super pocit, že nemusím byť v kŕčoch a strese. Využívam to už pri rôznych stresových situáciach alebo keď si neviem rady. Táto metóda mi pomáha skľudniť, skrotiť myseľ, viac si veriť v niektorých situáciach.

Petra

mediátorka

Absolvovala som program Osobná sila a odolnosť s Danielkou. Dnes sme mali posledné stretnutie. Naozaj cítim ako som zmenila svoje vnímanie okolitého sveta. Veľmi mi to pomohlo. Odporúčala by som to všetkým ľuďom, ktorí sa stratili vo veľkom svete. Nájsť samých seba. Veľké ďakujem. Boli to prekrásne hodiny strávené vo Vašej spoločnosti.

Danka

detská sestra

Cena online programu je od 24 eur do 200 eur, aby ste mohli vybrať podľa vašej aktuálnej situácie.Mojou túžbou je, aby čoraz viac ľudí spoznalo silu, ktorá mohla mojim rodičom uchovať životnú pohodu i zdravie a mne ušetriť kopec nervov aj pádov. Tou silou je inteligencia nášho vlastného srdca! Môžete ju objavovať spolu so mnou.
"Prírodné sily v nás sú skutočnými liečiteľmi chorôb."
Hippocrates

Chcete vedieť, ako na tom s odolnosťou na stres ste?


Stihnite si dotazníček:

Jednuduchý PDF dotazníček na stiahnutie

Vyplňte online komplexný dotazník:

72 otázok online a bezplatná 30 minútová konzultácia

Ste rodič?

Radi by ste pomohli so stresom aj svojim deťom?


Pridajte sa do programu


Máte otázku? Chcete vedieť viac?