Bytie s koňmi

Harmonizujúce bytie s koňmi s prvkami hipoterapie a tréning mindfulness, pre ľudí zaťažených stresom alebo túžiacich po blízkosti koní.

60 min, ideálne viac stretnutí

Stretnutie prebiehajú na prírodnej farme cca 40 minút z Bratislavy smer Trnava, alebo cca 15 minút smer Pezinok.

Viac info v ROZVOJ S KOŇMI.

60,00 €
Máte otázku? NAPÍŠTE MI

Vsetky služby

Bytie s koňmi

Harmonizujúce bytie s koňmi s prvkami hipoterapie a tréning mindfulness, pre ľudí zaťažených stresom alebo túžiacich po blízkosti koní. 60 min, ideálne viac stretnutí Stretnutie prebiehajú na prírodnej farme cca 40 minút z Bratislavy smer Trnava, alebo cca 15 minút smer Pezinok. Viac info v ROZVOJ S KOŇMI .

60,00 €

Stretni seba - s koňmi

Transformačný sebarozvoj s asistenciou koní pre obnovu rovnováhy v živote, zvedomenie súvislostí, uvoľnenie blokov a podporu vlastnej autenticity. Stretnutie prebiehajú na prírodnej farme cca 40 minút z Bratislavy smer Trnava, alebo 15 minút smer Pezinok. Viac info v ROZVOJ S KOŇMI .

120,00 €

Wellbeing koučing / mentoring

Ak máte pocit, že máte (takmer) všetko, ale chýba vám DOBRÝ POCIT, nestrácajte chuť ho hľadať! Niekde určite je:-) Bez neho život naozaj nemá dobrú chuť. Možno je len zahrabaný pod nánosom myšlienok, povinností a zmätočných emócií.  Poďte ho vyhrabať spolu so mnou... počas piatich stretnutí vám pomôžem udržať tempo i smer... aby ste sa nestratili. Tentokrát bez koní, v úprimnom rozhovore dvoch ľudí a možno aj s využitím moderných technológií a dôkazov vedy. Balíček obsahuje: online štandardizovaný dotazník HeartMath - Stress and Wellbeing Assesment na začiatku a na konci programu (dotazník je v angličtine, podľa potreby preložím) 5 x 60 minút online koučing / mentoring na vaše témy Podľa vašich konkrétnych potrieb zvolíme vhodnú metódu, alebo ich kombináciu počas jednotlivých stretnutí. Na výber máte: transformačný koučing (podľa štandardov ICF) HeartMath systém obnovy koherencie a osobnej sily  intuíciu a moje osobné skúsenosti Stretnutie preferujem online, ale dohodou môže byť aj osobne. Viac info v časti SLUŽBY .

200,00 €

V kruhu žien a koní

Nedeľa 18.6.2023 Od 14 do 17 hod Min 4 a max 8 žien Témy : ktoré prinesiete Čaká vás možnosť napojenia na seba, pocit spolupatričnosti, liečivá energia koní, pokojná atmosféra vidieka, trochu súvislostí, ticha a ladenia na svoju vnútornú silu Vhodné pre ženy, ktoré túžia po blízkosti žien a koní (aj keď nevedia prečo), chcú zrelaxovať, nabrať novú energiu a inšpirácie pre pohodovejší život Stretnutie je vhodné aj pre ženy, ktoré by radi absolvovali komplexnejší program s asistenciou koní, ale zatiaľ nevedia, či je rozvoj s koňmi pre nich vhodný Lokalita : Borová (cca 40 min z Bratislavy smer Trnava)  Viac info: ROZVOJ S KOŇMI

45,00 €

ROVNOVÁHA - rozvoj s koňmi I.

Sobota 10.6.2023 Od 9 do 17 hod Max 6 osôb Základný rozvojový program s asistenciou koní. Čaká vás pár aktivít s koňmi, poznania a inšpirácie pre obnovu životnej rovnováhy. Základné témy : múdrosť koní a prírody v nás, sila srdca, ticha, emócií, autenticity a zámeru, esencia osobnej sily, rovnováhy, dôvery, rešpektu a osobných hraníc. Hlavné témy: podľa skupiny - zistíme na mieste:-) Vhodné pre ľudí, ktorí túžia obnoviť pocit duševnej rovnováhy (súlad mysle-tela- srdca) , láka ich blízkosť koní a možnosť objavovať a rozvíjať svoj potenciál spolu s nimi. Lokalita : Borová (cca 40 min z Bratislavy smer Trnava)  Obed nie je súčasťou ceny, možnosť doobjednať.  Viac info: ROZVOJ S KOŇMI

130,00 €

POROZUMENIE - rozvoj s koňmi II.

Ako zlepšiť vzťah so sebou aj s inými? Rozvojový program s asistenciou koní – zameraný na tému POROZUMENIE - ideálne ako nadstavba pre účastníkov stretnutia ROVNOVÁHA (pre lepšie ukotvenie v praxi). Sobota 24.6.2023 Od 9 do 17 hod Max 6 osôb Čaká vás pár aktivít s koňmi, poznania a inšpirácie pre obnovu životnej rovnováhy. Základné témy: múdrosť koní a prírody v nás, sila emócií, autenticity a zámeru, esencia osobnej sily, rovnováhy, dôvery, rešpektu a osobných hraníc. Hlavné témy: porozumenie a komunikácia, seba-vnímanie, seba-uvedomenie, empatia a súcit. Hlavné otázky: Čo vlastne potrebujem? A čo potrebuješ ty? Ako sa ľahšie dohodnúť? Čo mi bráni porozumieť sebe/iným a udržiavať zdravé vzťahy? Ako ľahšie komunikovať? Lokalita : Borová (cca 40 min z Bratislavy smer Trnava) Obed nie je súčasťou ceny, možnosť doobjednať. Viac info: ROZVOJ S KOŇMI  

130,00 €

OSOBNÉ HRANICE - rozvoj s koňmi III.

A ko budovať a chrániť svoje kráľovstvo? Rozvojový program s asistenciou koní – zameraný na tému OSOBNÉ HRANICE - ideálne ako nadstavba pre účastníkov stretnutia ROVNOVÁHA a POROZUMENIE (pre lepšie ukotvenie v praxi). Sobota 8.7.2023 Od 9 do 17 hod Max 6 osôb Čaká vás pár aktivít s koňmi, poznania a inšpirácie pre obnovu životnej rovnováhy. Základné témy: múdrosť koní a prírody v nás, sila emócií, autenticity a zámeru, esencia osobnej sily, rovnováhy, dôvery, rešpektu a osobných hraníc. Hlavné témy: osobné hranice (moje kráľovstvo), seba-vnímanie, seba-uvedomenie, osobné hranice, zvládanie konfliktov. Hlavné otázky: Čo vlastne chcem a potrebujem? Kam až siaha moje "kráľovstvo"? A kde končí to tvoje? Čo mi bráni / motivuje ma chrániť svoje hranice? Lokalita : Borová (cca 40 min z Bratislavy smer Trnava) Obed nie je súčasťou ceny, možnosť doobjednať. Viac info: ROZVOJ S KOŇMI

130,00 €

VNÍMAVÉ VEDENIE - rozvoj s koňmi IV.

A ko ľahšie viesť seba alebo iných? Rozvojový program s asistenciou koní – zameraný na tému VODCOVSTVO - ideálne ako nadstavba pre účastníkov stretnutia ROVNOVÁHA (pre lepšie ukotvenie v praxi). Sobota 26.8.2023 Od 9 do 17 hod Max 6 osôb Čaká vás pár aktivít s koňmi, poznania a inšpirácie pre obnovu životnej rovnováhy. Základné témy: múdrosť koní a prírody v nás, sila emócií, autenticity a zámeru, esencia osobnej sily, rovnováhy, dôvery, rešpektu a osobných hraníc. Hlavné témy: osobná sila, psychická odolnosť a vedenia seba aj iných , seba-vedomie, seba-dôvera, seba-riadenie, zámer / cieľa-vedomosť, vytrvalosť, komunikácia, osobná sila Hlavné otázky: Čo chcem dosiahnuť? Ako to dosiahnem? Čo mi bráni dosahovať svoje ciele a viesť iných? Lokalita : Borová (cca 40 min z Bratislavy smer Trnava) Obed nie je súčasťou ceny, možnosť doobjednať. Viac info: ROZVOJ S KOŇMI

130,00 €

Konzultácia

Chcete sa poradiť a spýtať na niečo konkrétne? Nerada radím čo majú robiť iní, ale ak s tým mám osobnú skúsenosť, môžem vám pozdielať svoje postrehy a pridať môj pohľad na vaše témy.  Napr. ako na životnú pohodu, cestu z Matrixu, vydanie knihy, rakovinu a úmrtie v rodine, rozvod, bývanie v prírode, založenie farmy alebo OZ-tka, život s koňmi alebo aj marketingovú stratégiu, kvalitatívny prieskum, budovanie značky a etické či eko podnikanie? Alebo niečo iné? Dohodnite si stretnutie a ak viem, podelím sa o to, čo viem. Stretnutie preferujem online, ale dohodou môže byť aj osobne. Viac info v časti SLUŽBY .

40,00 €

Bachovky na mieru

Bachovky pomáhajú " zharmonizovať emočný stav " a tak uvoľniť vlastné liečivé procesy aj tele. Vhodný výber esencií pomáha opätovne nastoliť duševnú a emočnú rovnováhu a zažívať pocity, ktoré podporujú dobrý pocit zo života, ktorými sú: MIER, NÁDEJ, RADOSŤ, VIERA, ISTOTA, MÚDROSŤ, LÁSKA online konzultácia a zmes esencií - 25 eur / 60 minút Po pripísaní sumy na účet si dohodneme termín na online stretnutie, kde si spoločne preberieme vašu situáciu a na základe toho vyberiem a namiešam vhodnú zmes esencií presne pre vás. Zmes esencií doručujem poštou (plus 4 eur) alebo zadarmo osobne v Limbachu cca 3 dni po konzultácii. Možnosť doručenia vyberiete neskôr v košíku. Zmes pripravujem z tradičných bachových esencií a čistej pramenitej vody z overeného prírodného zdroja. Bachovky sú vhodnou terapiou aj pre zvieratá - viac info rada poskytnem mailom cez formulár  NAPÍŠTE MI. Viac info o Bachovkách nájdete v linku.

25,00 €

eKniha Neprestávaj snívať

Skvelé čítanie (nielen) na dovolenku:-)  Keď sa vďaka okolnostiam stretnú úplne rozdielne ženy, je to vždy nadlho. Neistá citlivka, ambiciózna suverénka, slobodná duša a zrelá žena majú veľa, čo si môžu povedať, odovzdať a naučiť sa jedna od druhej. Kým to však pochopia, zažijú všeličo. Aj ženy v tomto príbehu sú na tom podobne. Moja prvá beletria. Príbehy zo života, jednoduché čítanie no aj trošku na zamyslenie. Vydala ECOVEA, s.r.o. v roku 2022. 187 strán, A5 formát, mäkká väzba alebo elektronická verzia (MOBI, ePUB).

6,00 €

eKniha Čarovné kone

Kniha o čarovnom svete koní, ich potrebách a schopnostiach meniť životy ľudí. Písané cez osobné príbehy, skúsenosti aj odborné informácie, spolu s ďalšími ženami, koniarkami. Zámerom knihy je rozšíriť trochu ľuďom obzory o tom, ako inak sa dá pozerať na spolužitie s koňmi v dnešnej spoločnosti a inšpirovať aj iné ženy, aby sa nebáli prekonávať svoje komfortné zóny, vytrvať a nasledovať svoje sny. Vydalo OZ Čarovné kone v roku 2020 (prvé farebné vydanie) a 2022 (druhé, čb vydanie). 208 strán, A5 formát, veľa fotografií, osobných skúseností a informácií Cena je za elektronickú verziu (MOBI, ePUB), k dispozícii je aj tlačená čb verzia - cena je 15 eur. Pre viac info mi napíšte.

10,00 €