eKniha Neprestávaj snívať

Novinka

Keď sa vďaka okolnostiam stretnú úplne rozdielne ženy, je to vždy nadlho. Majú veľa, čo si môžu povedať, odovzdať, naučiť sa jedna od druhej. Kým to však pochopia, zažijú všeličo. Aj ženy v tomto príbehu sú na tom podobne.

Laura, atraktívna a ambiciózna tridsiatnička, stretáva počas svojej sľubnej kariéry vo veľkej firme mladšiu kolegyňu Ninu, nenápadnú krehkú bytosť s vetrom vo vlasoch. Zažívajú množstvo nepríjemných aj úsmevných situácií. Od vzájomného pohŕdania jedna druhou prejdú časom k úprimnému priateľstvu. Dej obohacuje svojimi radami Sofia, zrelá a láskavá kolegyňa z Francúzska a príbeh prepletá svojimi úvahami aj cestovateľka, nespútaná a odvážna Dina. Pracujú, stretávajú nových mužov, zamilujú sa aj rozchádzajú, zažívajú pereje života i dupot konských kopýt, smrť aj svoj život naruby. Podarí sa im nájsť vysnívaný pokoj v duši? Čo im napokon pomôže?

Počet strán: 189 formátu A5

Formát: MOBI, ePub, PDF

Platba: prevodom na účet.

V linku nájdete viac o knihe Neprestávaj snívať. 

6,90 € 8,90 €

Doručenie: po pripísaní sumy na účet dostanete mail s linkom na stránku, kde si eKnihu môžete stiahnuť. Zvyčajne to trvá 1-3 dni. Ak by ste chceli knihu skôr, stačí mi napísať alebo uviesť v poznámke v objednávke:-)Radi čítate poučné príbehy?

Ak vás láka téma KONE A ŽENY, mám aj takú knihu:-) 

Napísala som ju spolu s ďalšími koniarkami, v spolupráci s OZ Čarovné kone. 

O čom je? Zistite viac kliknutím na obrázok.