Koučingový program

Koľkokrát ste si povedali, že chcete v živote urobiť zmenu? Začali ste, no nedokončili? Možno je čas nechať si pomôcť. Ako kouč vám nebudem radiť, ale budem vám pomáhať uvidieť veci z iného uhla, aby ste sa mohli sami rozhodnúť, čo je pre vás najlepšie. Budem vás podporovať a pomôžem vám udržať smer i tempo, aby ste sa dostali do cieľa. 

Program obsahuje 5x 60 minútové koučingové stretnutie - online alebo naživo - pre väčší pocit životnej pohody.

Viac o koučingových programoch a témach v linku.

Miesto stretnutia: Chorvatsky Grob/Čierna voda alebo Zoom

200,00 €

Pri stretnutiach vychádzam z praxe certifikovanej koučky a dodržiam všetky štandardy ICF pre TRANSFORMAČNÝ KOUČING (Business Coaching Collage, 2015). Viac o mne nájdete v časti O mne.


Po pripísaní sumy na účet vás budem kontaktovať, aby sme si dohodli stretnutie. Ak neviete, či do toho so mnou ísť, napíšte mi a dohodneme si úvodné bezplatné 20 minútové online stretnutie, kde zistíme, či si "sadneme". Prečo mám rada koučing? 

Pretože pomáha aj mne. Môj život mal rôzne zákruty aj slepé uličky a nebyť pár koučingových zručností a metód, ktoré sama využívam, asi by som sa občas už zbláznila. Sama mám pri sebe kamarátky koučky, ktoré ma vždy vedia "nakopnúť":-) 

Transformačný kouč nie je expert "na všetko" a ani na jednu konkrétnu oblasť. Ale vie klásť správne otázky, aby sa človek stal expertom na vlastný život.

Viac z môjho života nájdete v mojom Facebook Blogu. Môžete tam zistiť či vám sadnem aj skôr, ako sa stretneme.