Poukaz Stretni seba

Rozvojové, relaxačné alebo liečivé stretnutie s koňmi pre dospelých. 

2 hodiny strávené so sebou, v čarovnej atmosfére koní, vám pomôžu uvoľniť sa, nahliadnuť aj do tajných zákutí vašej duše a obnoviť pocit harmónie.  Ak vás láka prítomnosť koní a netušíte prečo, toto je ideálny spôsob, ako to zistiť. 

Kone zázračným spôsobom otvárajú cestu k sebe, pomáhajú obnovovať rovnováhu, učia komunikácii aj seba-dôvere... bez hodnotenia a pravdivo:-) 

S koňmi pracujeme "zo zeme" a v bezpečnom prostredí pre kone i ľudí.

Lokalita: Pezinok  a Trnava okolie 

Termín: od marca do novembra 2022, za priaznivého počasia. 

Viac o stretnutí Stretni seba v linku.

80,00 €

Pri rozvojových stretnutiach s koňmi využívam a podľa potreby kombinujem moje osobné životné skúsenosti, zručnosti certifikovanej koučky a kineziologičky, asistentky hipoterapeuta a koniarky. Pri Stretni seba sa inšpirujem hlavne prácou mojej učiteľky Lindy Kohanov (Tao koně, S koněm mezi světy, The Power of the Herd, Way of the Horse), ktorá do práce s koňmi prináša nový, spirituálnejší rozmer. Viac o mne nájdete v časti  O mne


Doručenie: po pripísaní sumy na účet dostanete mail s elektronickým poukazom. Ak by ste ho chceli aj vytlačený na kartičke (poslať poštou), uveďte v poznámke v objednávke. Zvyčajne to trvá 1-3 dni.

Iné možnosti poukazu si môžete objednať cez FORMULÁR nižšie.Neviete, či je to pre vás?

Prečítajte si 


Chceli by ste viac? Alebo menej?

Mám aj iné možnosti ako 120 minútové stretnutie. 

Niekto chce prísť opakovane, aby veci lepšie "dosadli" a iný si to chce len vyskúšať.  A niekto chce stretnutie s koňmi darovať svojim blízkym, ale 80 eur je mu veľa.

Premyslite si to a ak vás niečo zaujme, vyplňte prosím nasledujúci formulár a dohodneme sa:-)