Program pre zamestnancov firiem

ODOLNOSŤ STRESU A PODPORA WELLBEING

Ak vašej firme záleží na prosperite spoločnosti aj jej ľudí, ponúkam vám ucelený program budovania odolnosti, zdravia a životnej pohody zamestnancov. Bez energie ľudí sa žiadna firma nepohne, leda tak dolu vodou.... Tak nech sa hýbe dobrým smerom!


Odhaduje sa, že 60 % až 80 % návštev lekára primárnej starostlivosti súvisí so stresom.

 Dobrá správa je, že stres, resp. emócie, ktoré v nás vyvoláva stresujúca situácia a ktoré často bránia celkovej prosperite, jasnému mysleniu, kreativite, spolupráci a dobrému pocitu zo života, je niečo, s čím vieme pracovať aj my sami - ak vieme ako na to:-)

WELLBEING PROGRAM PRE FIRMY

S PODPOROU VEDY A KONÍ

ZLEPŠUJEME ODOLNOSŤ ONLINE

Program "HeartMath® Building Personal Resilience" je komplexný, prakticky zameraný program, kombinujúci individuálne koučovanie alebo mentoring s vedecky overenými nástrojmi, ktoré ľuďom pomáhajú samoregulovať reakciu svojho tela na stres a posilniť odolnosť / rezilienciu. 

Účastníci získavajú väčšiu mentálnu jasnosť a sústredenie, lepšie vzťahy, väčšiu vyrovnanosť v náročných situáciách, sú schopní efektívnejšie komunikovať a lepšie spolupracovať medzi kolegami a členmi tímu.

Základné informácie o mentoringovom programe rozvoja osobnej sily a podpory odolnosti nájdete v časti OSOBNÁ SILA A ODOLNOSŤ. Viac informácií o programe pre firmy dodám mailom alebo osobne. 


WELLBEING KOUČING S KOŇMI

Program Wellbeing koučing s koňmi je relaxačno-rozvojový program na podporu odolnosti stresu a pocitu životnej pohody zamestnancov . 

Prepája účinky hipoterapie, vedy a koučingu tak, aby ľuďom poskytol priestor na elimináciu stresu, prispel k väčšiemu sebapoznaniu a zároveň podporil osobnú silu, vitalitu a duševnú rovnováhu.  Účastníci programu získavajú možnosť aktívneho relaxu v prírodnom prostredí za prítomnosti koní a zároveň príležitosť rozvíjať svoje prirodzené schopnosti zvládať nástrahy života aj pracovný stres. 

Základné informácie o rozvojovom programe s koňmi nájdete v časti ROZVOJ A KOUČING S KOŇMI. Viac informácií o programe pre firmy dodám mailom alebo osobne.


Program je možné prispôsobiť konkrétnym potrebám firmy a poskytnúť zamestnancom aj v rámci firemných benefitov, vzdelávania a starostlivosti o duševné zdravie, ako aj rekreačných poukazov, vianočných darčekov a pod. 

Pre viac informácií o špeciálnych programoch a možnostiach spolupráce s vašou firmou ma prosím kontaktujte mailom, rada vám objasním podrobnosti.  

Prečo práve odolnosť, wellbeing a ja?

Počas mojej 13 ročnej kariéry v korporátnom a agentúrnom svete som niekoľkokrát vyhorela. Ale aj potom, na voľnej nohe.

Dnes už viem, že zbytočne. 

Rada sa o svoje nové skúsenosti a znalosti ako na stres podelím a prispejem k väčšej odolnosti i pohode jednotlivcov a tým aj k prosperite spoločnosti.

  • Som certifikovaná koučka a mentorka (BCTC / Business Coaching Collage, The Academy for Coaching with Horses, HeartMath® Certified Mentor).
  • Mám bohaté pracovné skúsenosti: 13 rokov v oblasti stratégie, prieskumu trhu a customer experience pre nadnárodné spoločnosti (VUB, TNS AISA/Kantar, Orange) plus 8 rokov na voľnej nohe v oblasti farmárčenia, lektorovania a koučingu (s koňmi aj bez koní).
  • Vnímam "obe strany mince", mám pochopenie a cit pre problémy firiem aj ľudí.
  • Kombinujem poznanie, koučovacie zručnosti a osobné skúsenosti, ktoré majú silu podporiť ľudí na ich ceste k zmene.

Verím, že vám môžem byť prínosom a teším sa na spoluprácu!

Daniela
Daniela

Trochu čísiel


Takmer 1 400 ľudí v šiestich globálnych spoločnostiach preukázalo, že nasledujúce výsledky sa udržali aj po šiestich mesiacoch od absolvovania tréningu:

60% zníženie úzkosti

45% zníženie vyčerpania

41% zníženie úmyslu odísť zo zamestnania

24% zlepšenie schopnosti sústrediť sa

25% zlepšenie schopnosti počúvať

17% zlepšenie konfliktu rodina/práca


Chcete vedieť viac?

NAPÍŠTE MI

Chcete dopriať zamestnancom viac pohody?