Relax, sebarozvoj, koučing a liečenie s koňmi

STRETNI SEBA 
s čarovnými koňmi


Keď strácaš smer.. vyhľadaj kone. Pomôžu ti obnoviť spojenie a môžu ťa naučiť:


 • rozumieť svojim pocitom
 • lepšie komunikovať a spolupracovať s ľuďmi
 • získať sebadôveru aj dôveru v iných
 • byť trpezlivejší a vytrvalejší
 • chápať a rešpektovať osobné hranice a pravidlá spolužitia
 • trénovať cieľavedomosť a obnoviť rovnováhu v živote
 • spoznať svoje silné a slabé stránky a rozvíjať svoj potenciál
 • spomenúť si kým naozaj si a čo hľadáš

Stretnutia STRETNI SEBA sú vhodné pre dospelých, ktorí chcú niečo zmeniť vo svojom živote, lepšie rozumieť sami sebe alebo iným a sú ochotní pozrieť sa na svoj život z iného uhlu pohľadu. Vhodné aj pre partnerov, ktorí hľadajú cestu k lepšiemu vzájomnému porozumeniu. 

Okrem stretnutia s koňmi sa budeme viac a hlbšie venovať súvislostiam vo vašom živote, pozrieme sa na nefunkčné programy a zámery a budeme hľadať konkrétne možnosti riešenia. Vďaka liečivej energii koní môžu ľudia objaviť miesta svojej nerovnováhy a načerpať novú energiu pre svoje ďalšie dni.

Stretnutia prebiehajú "zo zeme" a v rešpektujúcej vzdialenosti pre vás aj pre koňa (nebudete na koni jazdiť / sedieť, ani sa ho možno dotýkať). Metódy, ktoré používam plne rešpektujú osobný priestor a potreby koní a využívajú skôr neviditeľné nitky vzájomného prepojenia a neverbálnu komunikáciu. Rozhodne však zacítite dotyk s vlastnou dušou - ak si ju dovolíte cítiť:-)

Stretnutia sú vhodné aj pre ľudí, ktorí sa koní boja alebo majú zlú skúsenosť, ale túžia dôveru obnoviť a objaviť súvislosti vo svojom živote.  


Pri stretnutiach využívam osobné životné skúsenosti a intuíciu a čerpám hlavne z vlastného života s čarovnými koňmi. Obohatili ma aj skúsenosti asistenta hipoterapie, prax certifikovaného kouča (ICF) a kineziológia (Zdenky Jordánovej) a skúsenosti z kurzov venovaných seba-rozvojovým aktivitám s asistenciou koní (Horsense CZ, Linda Kohanov, EPONA). 


Vhodné pre: 

 • Pre ženy aj mužov, ktorí pociťujú komunikačné problémy, vyhorenie, stres, nízke sebavedomie, zármutok či pocit obete. Pre tých, ktorí hľadajú vlastnú cestu, zažívajú ťažkosti pri rozhodovaní alebo dosahovaní svojich cieľov, výchove detí alebo vo vzťahoch. 
 • Pre ľudí, ktorých láka prítomnosť koní, a chcú vedieť prečo, alebo sa ich naopak boja.
 • Pre koniarov, ktorí chcú načrieť hlbšie do ich vzťahu s koňmi alebo porozumieť vzájomným nedorozumeniam či problémovým situáciám.

Doba trvania: 120 
Miesto: dohodou

Cena: 60 - 80 eur (120 minút)

Spôsob: s koňmi pracujeme "zo zeme" a v rešpektujúcom bezpečí pre kone aj ľudí

Možnosti

 • individuálne stretnutie STRETNI SEBA - 60 eur (120 minút)
 • STRETNITE SA SPOLU - stretnutia pre dvojice a páry - pre väčšie porozumenie a podporu dôvery v partnerstve / v rodine / v tíme - 80 eur / 120 minút
 • sebarozvojový cyklus STRETNI SEBA - TVOR SVOJ ŽIVOT - 250 eur (5 x 90 minút, po absolvovaní aspoň jedného STRETNI SEBA, kde si dohodneme témy vhodné konkrétne pre vás). Balíček obsahuje 5 stretnutí po 50 eur. 
 • stretnutia pre skupiny, max 10 osôb (ženy, mix, pracovná skupina, staro-noví tím a pod.) - dohodou

Cena by nemala byť bariérou pre pomoc, ak ju naozaj potrebuješ, ale v tomto čase nemáš. Napíš mi a dohodneme sa. Alebo si vymeníme energie inak, možno máš niečo, čo ja zrovna hľadám:-)


Seba-rozvojové stretnutie s koňmi si môžete objednať vopred, prípadne ho darovať svojim blízkym, ktorí túžia po stretnutiach s koňmi a zároveň majú chuť dozvedieť sa aj niečo o sebe. 

Lákajú vás kone, ale nemáte sa ku mne ako dostať? Prečítajte si o nich v knihe Čarovné kone.


Kone sú ako zrkadlá. Stretnutie s koňom pre mňa znamenalo stretnutie so samou sebou, so svojim stredom. Zrazu som bola zoči voči nielen mojim svetlým, ale aj tým tmavým stránkam. Cítila som sa však v absolútnom bezpečí vďaka Daniele, ktorá tento proces doprevádzala, nielen s jej coachingovými skúsenosťami, ale najmä s láskou. Bol to zážitok, z ktorého dodnes čerpám. Ďakujem! 

Daniela Husárová, Bratislava

Chcete vedieť viac o tom kto sú ČAROVNÉ KONE? 

nazrite sem:

Chceš sa stretnúť?