Učíme sa skúsenosťou

KONZULTÁCIE pre ľahší život

INŠPIRUJ SA ŽIVOTOM

Mám bohaté životné a pracovné skúsenosti a aj šediny na hlave. Možno sa vám budú hodiť, ak sa chcete poradiť v oblastiach ako vážne choroby a smrť blízkych, zdravie, rakovina, výchova detí, marketing, vyhorenie v práci, partnerské trampoty, rozchody, nedorozumenia, rodinný majetok, starostlivosť o deti po rozchode, hľadanie "láskavých biznis" príležitostí, spolužitie s koňmi, malé aj veľké bývanie, drevenica, plnenie snov, ekológia, e-shop, sťahovanie, nápad na podnikanie, aktivitu... a mnoho ďalších.


Ak sa chcete "poučiť z chýb" iných, alebo sa inšpirovať, ako "sa to dá", či len získať nový "nápad", NAPÍŠTE mi,  alebo si prečítajte niečo z môjho BLOGu. Konzultácia je možná aj on-line, cez skype, mail alebo chat. 

Dobrá rada býva nad zlato, ale nie za všetko sa musí platiť. Ja som zaplatila za moje skúsenosti šedinami na hlave, tak si svoj čas už naozaj strážim. Na jednoduché otázky vám však rada odpoviem len tak:-) Napísať mi môžete aj cez chat INŠPIROVŇA. Ak sa chcete naozaj poradiť, alebo je potrebná hlbšia analýza vašej situácie s návrhom riešenia, cena sa pohybuje od 25 eur / hodinu. Podmienky si dohodneme vopred. 


Všetky cesty vedú do "Ríma", ale niektoré môžu byť jednoduchšie... ak viete, ako sa tam iní ne-dostali. Ja som na mojej ceste niekoľkokrát zablúdila, potkla som sa a spadla. Veľakrát to aj bolelo.

Zažila som všeličo nemilé a nabrala životné skúsenosti

  • rakovina v rodine a smrť rodičov 
  • dva rozpadnuté vyše 10 ročné vzťahy
  • 8x budovanie svojho "hniezda" a sťahovanie z neho
  • 2x vyhorenie v práci a strata dôvery v moderný svet
  • život bez istoty - bez práce, bez partnera, bez peňazí, bez istoty bývania a so záväzkami na krku
  • strata zmyslu života, pocit zrady a sklamania zo zneužitia mojej dôvery, energie a vízií
  • starostlivosť o deti po rozchode/rozvode
  • ne-výchova detí, koní a psov (a hlavne seba!)

Viac sa dočítate v mojom BLOGu alebo v mojej INŠPIROVNI.


Keď mi Život pripraví nové skúšky, tak si vravím "plávať, plávať... stále plávať", ako rybička Dory v Hľadá sa Nemo a kráčam neúnavne ďalej v ústrety novým dobrodružstvám. Veľmi mi pomáhajú kone, partner aj priateľky, zdieľanie skúseností s inými, tvorenie a písanie denníku a textov pre BLOG. A tak nech moje zážitky a postrehy uľahčia cestu aj vám:-)  Máte pocit, že leziete na kopec, ale dochádza vám dych? 

Chcete sa stretnúť alebo sa ma niečo spýtať? 

Chceli by ste sa podeliť o ten svoj príbeh? 

NIE STE V TOM SAMI. Napíšte mi:-) 

Spolu sa totiž kráča ľahšie!


Túžite sa mať lepšie a hľadáte ako na to? Pozrite aj KINEZKA a KOUČING alebo KONE a KOUČING

Chcete vedieť viac?