3 mesačný sebapoznávací a rozvojový program

STRETNI SEBA s koňmi

Aby sme sa v živote cítili dobre, potrebujeme byť hlavne v súlade sami so sebou. Potom je úplne jedno čo sme zažili, čo sa deje okolo nás, s kým sme, čo robíme alebo kde sa práve nachádzame. Ak sme v súlade sami so sebou (duša - telo - myseľ tvoria jeden celok), sme napojení aj na náš spoločný Zdroj, ktorý vie, čo je dobré pre nás a zároveň pre celok. Ak máme toto spojenie aktívne, vieme čo potrebujeme urobiť, aby sme sa z prípadnej nepohody navrátili do stavu harmónie a duševno-telesnej rovnováhy.

Predpokladom pocitu harmónie je PRIJATIE seba a uvedomenie si situácie, v ktorej sa práve nachádzame. To vyžaduje z našej strany schopnosť plne VNÍMAŤ a CÍŤIŤ (seba aj iných), CHÁPAŤ SÚVISLOSTI a na základe toho sa postarať o seba najlepšie ako v danom čase vieme. Na to je potrebné PREJAVIŤ SA v hmotnom svete a keď treba, tak niečo v sebe alebo vo vonkajšom svete naozaj ZMENIŤ.


Ak by ste radi ten pocit harmónie a rovnováhy vo svojom živote obnovili, ponúkam vám svoje osobné skúsenosti aj zručnosti koučky, múdrosť sveta koní a silu prírody.

Pozývam vás stretnúť vaše pravé JA a rozvíjať vaše prirodzené schopnosti (spomenúť si, kým naozaj ste) prostredníctvom 3 mesačného seba-poznávacieho a rozvojového programu STRETNI SEBA S KOŇMI. 

Čo môžete získať?

 • stať sa "vedomejšími", čiže lepšie porozumieť vlastným prejavom, postojom a pocitom a stať sa tak schopnejšími aj sami seba ľahšie "ovládať" (nebyť obeť diania alebo záujmov iných)
 • schopnosť efektívnejšie komunikovať (s rodinou, deťmi, v práci atď.)
 • väčšie seba-vedomie a schopnosť ľahšie dosahovať svoje ciele (pracovné či životné)
 • nové inšpirácie pre ľahšie zvládanie každodeného života aj prekonávanie životných tráum 
 • obnoviť energiu cez hipoterapeutický kontakt s koňmi aj so živou prírodou v sebe

Prečo práve kone?

Kone pomohli obnoviť rovnováhu mne, aj množstvu iných ľudí a môžu pomôcť aj vám. Ich "čarovná" sila je dokázaná vedecky aj ľudsky a práve preto sa využíva nielen v hipoterapii, ale aj v novších odvetviach pod názvom "terapie alebo vzdelávanie a osobný rozvoj s asistenciou koní". Časť z toho využívam pri svojej práci aj ja.

Vďaka koňom môžete zistiť, ako veľmi či málo ste "sami sebou", resp. ako ste sami so sebou v súlade. Neoklamete ich svojim vzhľadom, diplomami, názormi ani postavením. Vďaka ich úprimnej spätnej väzbe, ktorá nesúdi, nehodnotí, len zrkadlí.... môžete cez 500 kg živej váhy rozpoznať miesta svojej nerovnováhy a následne uskutočniť zmenu, tak aby sa vaše telo, duša a myseľ dostali do súladu a rovnováhy. A to všetko neformálnou a často aj zábavnou formou, v objatí prírody. 

Opakované stretnutia s koňmi vám pomôžu trénovať a "overiť" si nadobudnuté poznania v praxi:-)

Ako so mnou prebieha vzdelávanie / rozvoj s asistenciou koní a odkiaľ pri práci s koňmi čerpám sa dozviete v linku - Rozvoj s koňmi.

Prečo so mnou?

Zažila som dvojnásobné vyhorenie v práci (v agentúre a neskôr v korporáte), smrť oboch rodičov na rakovinu, rozvod a náročné rozchody, patchwork rodinu, pocit obete, stratu zmyslu života a strach o prežitie, farmárčenie, podnikanie aj neziskovku. 

Učil ma sám Život aj múdri priatelia alebo ľudia ako Linda Kohanov (Equine Facilitated Experiential Learning (EFL), Zdenka Jordánová (3 ročný kurz Poznej svúj cíl), Zuzana Karpinská a Denisa Kmecová z Bussiness Coaching Collage (certifikácia kouča), aj rôzni učitelia počas štúdia dejín filozofie a na kurze hipoterapie (asistent hipoterapeuta).

Nebolo to vôbec jednoduché, no to všetko mi napokon pomohlo rásť a objavovať čarovné tajomstvá živého života. Našla som svoju rovnováhu i POKOJ V DUŠI, svoje TU a TERAZ a rada sa o cestu k nemu podelím.

Viac o mojich službách alebo o mne sa dozviete v linku O mne alebo Služby.

 • Program je určený dospelým bez vážnejších psychických porúch, závislostí a náročných emočných stavov, ktoré bránia bežnému fungovaniu. Pre takéto prípady odporúčam vyhľadať odbornú psychoterapeutickú pomoc.

Čo program obsahuje?

Individuálny seba-poznávací a rozvojový program STRETNI SEBA obsahuje:

 • úvodné bezplatné 20 min zoznámenie (zoom alebo naživo), kde zistíme, či si "sadneme" a chceme spolu pokračovať celým programom
 • 2x 60 min koučing alebo konzultácia (online alebo naživo, bez koní)
 • 5 x 100 min rozvojové stretnutie s koňmi (Pezinok okolie) 
 • e-book Nežná sila (lekcie od koní, pracovné listy a trochu filozofie) 
 • Bachova kvetová terapia na mieru

Stretnutia prebiehajú dvakrát mesačne, za každého počasia - ako v živote:-), v okolí Pezinku.

Čas a termín dohodou (od októbra 2022, počas Vianoc pauza).

Cena celého programu je 530 eur, platba vopred na faktúru. V prípade, že budete chcieť z akéhokoľvek dôvodu program prerušiť, neminutý kredit vám vrátim. 


Chcete sa niečo spýtať, alebo sa rovno prihlásiť? 

Vyplňte prosím formulár a ja sa vám ozvem hneď ako sa vrátim od koní, z lesa či z kaviarne:

"Súlad s našou dušou je predpokladom nášho zdravia." Dr. Edward Bach 

Chcete vedieť viac?