Zvýšte svoju mentálnu a emocionálnu pohodu

s najnovšou technológiou na podporu odolnosti / reziliencie

Inner Balance Coherence Plus


Naučte sa ako zlepšovať svoj emocionálny stav - uvedomte si a uvoľnite nahromadený stres v danej chvíli, aby ste sa cítili lepšie a premýšľali jasnejšie. 

Na základe 30 ročného priekopníckeho výskumu srdca a mozgu, vedeného HeartMath Instutute, technológia Inner Balance Coherence Plus meria a prevádza vaše vzorce srdcového rytmu (HRV - Heart Rate Variability) do skóre koherencie v reálnom čase. 

Vďaka tomu sa naučíte zosúladiť svoje srdce a mozog (dostať sa do stavu "koherencie"), čo predchádza a znižuje stres, úzkosť a preťaženie, zlepšuje zdravie, výkon a myslenie.

Podporte svoju životnú pohodu


V rámci tréningu odolnosti s HeartMath dostanete od mňa všetky dôležité informácie "ako na stres", najnovšie vedecké fakty aj moju osobnú podporu. Zároveň môžete získať aj zariadenie Inner Balance™ Coherence Plus pre smartfóny za skvelú cenu. Aplikácia je v angličtine.

V prípade záujmu len o dodanie zariadenia ma prosím kontaktujte. 


Je to viac ako len senzor HRV. Je to viac ako len merač stresu. Je to váš šikovný osobný tréner:- )

Úvodná 30 minútová konzultácia k senzoru je BEZPLATNÁ.


Získajte prístup k zdravému a vysokovýkonnému stavu nazývanému koherencia srdca už dnes. 

Koherencia srdca je stav, keď sú vaše srdce a mozog zosynchronizované. Tento stav pomáha predchádzať stresu, úzkosti a preťaženiu alebo ich znižovať. Stav koherencie pomáha zlepšovať zdravie a výkonnosť a prečistiť aj myseľ pre efektívnejšie rozhodnutia, ako žiť zdravší, šťastnejší život.

Nie to, ako dlho ste žili, ale ako dobre ste žili, je najdôležitejšie. Seneca