Kedysi som mala všetko. 

Aspoň som si to myslela. Mala som parádny byt v Starom meste aj krásny dom uprostred prírody kúsok od hlavného mesta, životného partnera, dobrú prácu aj kopec cestovateľských zážitkov a plánov. 

No stále mi čosi chýbalo. Nielen veci. Doma sme sa hádali čoraz viac, práca ma prestávala baviť, telo ma začalo pobolievať a moju mamu zožierala rakovina. Hľadala som možnosti ako pomôcť jej, sebe, nám a skúšala som čokoľvek, čo bolo v tej dobe dostupné. 

O pár mesiacov však mama vysilená odišla za otcom do neba a mne všetko prestalo dávať zmysel. Nechcela som umierať ako oni, v bolesti a duševnom trápení. Nechcela som sa už s nikým hádať, cítiť sa prázdna, nekompletná a robiť veci, ktoré ma ubíjali.

Uvedomila som si, že hoci mám navonok všetko, stále nemám dosť. Chýbalo mi to podstatné, dobrý pocit zo života.

Rozhodla som sa, že chcem cítiť radosť a pohodu, mať zdravé telo, vzťahy aj dieťa a cítiť dobrý pocit zo života. Chcem sa cítiť naplnená, slobodná, spokojná, silná a pripravená na akúkoľvek zmenu, ktorá sa v mojom živote môže ešte udiať.

Keď sa raz naozaj rozhodnete urobiť vo svojom živote zmenu a myslíte to vážne, Vesmír vám ukáže riešenie a postrčí vás... bližšie k sebe. 

A tak som sa dostala ku koňom, ich liečivej energii a múdrosti prírody aj ku koučingu a mentoringu s pomocou vedy a srdca.

Bez koní a sily srdca i rozumu aj opory blízkych, by som sa v nasledujúcich rokoch ďalších turbulentných rodinných aj spoločenských zmien asi zosypala úplne. To všetko mi pomohlo prekonať náročné obdobia a po niekoľkých rokoch hľadania aj padania, som napokon našla svoj vytúžený POKOJ V DUŠI aj vlastnú cestu, ktorá mi dáva zmysel. 

A vytvorila som možnosti aj pre tých, ktorí by radi svoju ŽIVOTNÚ POHODU a SVOJU OSOBNÚ SILU objavili a zažívali tiež. Metódy ktoré využívam sú vytvorené prírodou aj podložené vedou, doplnené mojou osobnou skúsenosťou aj dušou filozofky a prieskumníčky života.

WELLBEING KOUČING A MENTORING SO SILOU SRDCA A KONÍ

Pre ľudí, ktorí hľadajú odpovede na svoje otázky, chcú zažívať menej stresu, cítiť sa zdravšie a žiť pohodovejší život, ponúkam inšpiratívne stretnutia založené na vzájomnej úcte, partnerstve, otvorenosti, životných skúsenostiach a profesionalite.

Nohami na zemi, srdcom v spojení, s hlavou v oblakoch.

Ako na to?

NEVIETE sa rozhodnúť, ktorá služba je pre vás vhodná a či si "sadneme"? 

Dohodnite si 20 minútovú bezplatnú KONZULTÁCIU O MOŽNOSTIACH a zistíme to spoločne.

Chcete vedieť viac?