Ponúkam vám inšpirácie, podporu a skúsenosti na cestu

Nemám patent na pravdu a neviem ako má vyzerať váš život. To viete len vy:-) Ale keď hľadáte odpovede na svoje otázky alebo túžite niečo naozaj zmeniť vo svojom živote, ponúkam vám inšpirácie, podporu, bohaté životné skúsenosti aj zručnosti koučky.

Zmena je súčasťou živého života - nebojte sa jej!

Ak máte pocit, že nerozumiete tomu, čo sa deje alebo sa vám nepáči to, čo zažívate, môžete to pochopiť aj zmeniť. Ste predsa človek - bytosť so slobodou vôľou. Ak sa vám to pochopiť či zmeniť nedarí... verte, že nie ste sami. Hľadanie pravdy a transformácia potrebuje čas a vlastne nikdy nekončí!

To je súčasť živého života na tejto planéte. Ak si to uvedomíme, každá fáza spoznávania aj premeny môže mať svoje čaro a nemusí ani bolieť. Rozhodne však stojí za to, nechať samých seba "dozrieť":-)

V ľudskej spoločnosti rovnako ako v prírode sa premeny dejú zvnútra. 

Anatole France, nositeľ Nobelovej ceny za literatúru

Moje služby a inšpirácie pre vás:

"Chceš realizovať svoje sny? Prebuď sa." R. Kipling

Rada vám s tým pomôžem.

Daniela

Nemáte čas na stretnutie? 

Nevadí. Využite svoju predstavivosť a dovoľte si uskutočniť zmenu.


Na začiatku je vždy rozhodnutie... myšlienka... pocit... predstava niečoho iného či nového. Vpred nás posúva túžba, ale k cieľu nás môže doviesť len ochota niečo vo svojom živote naozaj zmeniť. 

  1. Začnite tým, že si uvedomíte stav, v ktorom sa práve nachádzate. Úprimne si priznajte, ako vám je, ako sa cítite... čo sa vám na vašom živote páči a čo nie.
  2. V druhom kroku si uvedomte, ako sa chcete ďalej cítiť... čo si chcete ponechať a čo už nie.
  3. Potom sa pozrite na svoje myšlienky a postoje a uvedomte si, či vám slúžia alebo vás ničia. Ak vám nepomáhajú, upravte ich alebo vymeňte za iné. Tie čo vám pomáhajú, posilnite.
  4. Hľadajte súvislosti a pozrite sa pravde do očí... zvnútra. Najlepšie cez pocit. Ten neklame nikdy.
  5. Keď sa dotknete pravdy (spoznáte ju pocitom uvoľnenia alebo radosti v tele), pokračujte tým, že si predstavte najlepšiu verziu samého seba / samej seba. Precíťte tú predstavu ako by už bola.
  6. A nechajte sa tou predstavou viesť ďalej:-)


Ak to stále niekde drhne, vyčistite "filtre" (emočné a myšlienkové bloky), upravte svoje presvedčenia a dajte priestor novému. Zosúlaďte mysel, srdce a telo a osloboďte svoju skutočnú silu. Len tak budete môcť tvoriť svoj vlastný život a zostať pritom v súlade s celkom. A to vás dovedie k dobrému pocitu zo svojho života. 

Verte, že žiť sa dá aj s hlavou v oblakoch a s nohami na Zemi. Stačí sa pre to skutočne rozhodnúť:-)


Držím vám palce!

Chcete vedieť viac?