Raj na Zemi, v nás pramení. Kto hľadá ten ho objaví.

Ponúkam Ti sprievod na Tvojej ceste do Raja

ŽIVOT na Zemi je ČAROVNÝ. Je to ten Raj, o ktorom tak všetci snívame. No nevidíme ho, pretože hľadáme hlavne vonku. Cesta do Raja však vedie cez naše vnútro. 

Rada ti tú cestu ukážem a budem Ťa na nej sprevádzať.

Pri stretnutiach kombinujem rôzne metódy, podľa toho, čo je práve možné, vhodné a potrebné pre konkrétnu osobu. Čerpám z kineziológie (One Brain), transformačného koučingu (ICF), z múdrosti koní, Bachových kvetov a Vesmíru, aj zo skúseností z môjho osobného života.

Všetky metódy majú jedno spoločné. Využívajú to, čo poskytuje GAIA - nádherná planéta, ktorej sme súčasťou - dokonalosť prírodných zákonov a silu POCITOV a EMÓCIÍ v tele ukrytých. Spolu s plánom duše a porozumením súvislostiam v živote, sú našim hlavným KOMPASOM, ktorý nás dokáže priviesť presne tam, kde máme byť. 

Môžem ti pomôcť, keď POTREBUJEŠ:


Povzbudiť

OBRAZY A SLOVÁ

Ukážem Ti krásu, ktorá nás obklopuje. Obyčajnú aj nevšednú. Krásu, kvôli ktorej sme vlastne tu - na Zemi.


GALÉRIU nájdeš na mojich stránkach už ČOSKORO. 


Nájsť cestu k cieľu

KINEZIOLÓGIA a KOUČING

Pozrieš sa na svoj život či problémy z nadhľadu a uvidíš súvislosti. Nazrieš do podvedomých vzorcov a zbavíš sa tých, ktoré ti už neslúžia. Možno budeš len premýšľať, ale možno budeš aj plakať a smiať sa. Odídeš s novým programom a pohodou na duši. 

Vhodné pre: dlhotrvajúce problémy, ťažkosti pri dosahovaní cieľov, opakujúce sa situácie, alergie a zdravotné problémy, pocit nedostatku v živote, problematické vzťahy, neposlušné deti, ťažkosti pri dosahovaní cieľov, nedorozumenia v práci, neplnenie snov, nezdary v projektoch a pod.

Doba trvania: 120 minút
Miesto: Limbach, Pezinok
Cena: 50 eur


Obnoviť spojenie a rovnováhu

OSOBNÝ ROZVOJ PRI KOŇOCH

Uvidíš sa lepšie ako v zrkadle. Objavíš v sebe nový či stratený svet a spoznáš aj život čarovných koní. Kone totiž nie sú len na jazdenie. Vďaka nim môžeš zacítiť blízkosť a prijatie v najhlbších miestach svojej duše. Rozpoznáš miesta svojej nerovnováhy a načerpáš novú energiu pre svoje ďalšie dni. Stretneš SEBA a zažiješ liečivú energiu koní.

Vhodné pre: komunikačné problémy, vyhorenie, stres, hľadanie vlastnej cesty, zármutok, ťažkosti pri rozhodovaní alebo dosahovaní cieľov, výchova detí, nízke sebavedomie, pocit obete, nesústredenie a pod. Vhodné aj pre ľudí, ktorých láka prítomnosť koní, a chcú vedieť prečo, alebo sa ich naopak boja.

Doba trvania: 60 - 120 minút
Miesto: Rozálka, Pezinok
Cena: 40 - 60 eur

Viac o koňoch sa dozvieš na webe a Facebook stránke 

ČAROVNÉ KONE.


Získať radu a inšpirácie

KONZULTÁCIE 

Niekedy stačí pár slov a ty sa môžeš cítiť lepšie, získať inšpiráciu a nápad ako ďalej. Moje šediny na hlave a množstvo životných skúseností aj kotrmelcov, ti môžu priniesť úľavu, posunúť ťa ďalej v rozhodovaní, objaviť nové príležitosti a ukázať, ako veci ne-robiť. Inšpiruj sa v mojom BLOGu, alebo sa poraď s čím potrebuješ.

Vhodné pre: výchova detí, nedorozumenia v rodine, smrť blízkych, rakovina, marketing, príprava projektov, partnerské trampoty, rodinný majetok, deti po rozchode, biznis srdcom, spolužitie s koňmi, zariaďovanie, malé aj veľké bývanie a pod.

Doba trvania: 30 - 60 minút
Miesto a spôsob: dohodou 
Cena: 25 - 40 eur 


Dostať pomoc a oporu z prírody

BACHOVA TERAPIA

Príroda má liek na všetko. Aj na to, čo nás trápi hlboko v duši. Bachove esencie používam predovšetkým na podporu transformačných procesov spojených s koučingovým programom, kineziologickým odblokom, alebo liečivým stretnutím s koňmi, ale aj samostatne v rámci osobnej konzultácie. 

Bachovky sú vhodnou terapiou aj pre zvieratá, viac info prinesiem čoskoro.

Doba trvania: 60 minút
Miesto a spôsob: Pezinok, Limbach 
Cena: 20 eur (vrátane výberu a namiešania vhodných esencií) 

Viac info o Bachovkách pripravujem :-)

CHCEŠ SA STRETNÚŤ?

REZERVUJ SI ČAS pre seba

Vyplň všetky potrebné údaje a ja sa Ti čo najskôr ozvem späť.