Inšpirácie a skúsenosti na vašu cestu

Pre ľudí, ktorí hľadajú odpovede na svoje otázky, chcú rozvíjať svoj osobný potenciál a silu, ponúkam INŠPIRATÍVNE STRETNUTIA založené na vzájomnej úcte, partnerstve, otvorenosti, životných skúsenostiach a profesionalite. Zameriavam sa hlavne na rozvoj emocionálnej inteligencie a praktickú filozofiu života, 

Nemáte čas na stretnutie? 

Nevadí. Využite svoju predstavivosť a dovoľte si vykročiť na cestu zmeny. A majte so sebou trpezlivosť:-)


Na začiatku je vždy rozhodnutie... myšlienka... pocit... predstava niečoho iného či nového. Vpred nás posúva túžba, ale k cieľu nás môže doviesť len ochota učiť sa a niečo vo svojom živote naozaj zmeniť. 

  1. Začnite tým, že si uvedomíte stav, v ktorom sa práve nachádzate. Úprimne si priznajte, ako vám je, ako sa cítite... čo sa vám na vašom živote páči a čo nie.
  2. V druhom kroku si uvedomte, ako sa chcete ďalej cítiť... čo si chcete ponechať a čo už nie.
  3. Potom sa pozrite na svoje myšlienky a postoje a uvedomte si, či vám slúžia alebo vás ničia. Ak vám nepomáhajú, upravte ich alebo vymeňte za iné. Tie čo vám pomáhajú, posilnite.
  4. Rozhliadnite sa okolo seba, hľadajte nové poznatky a súvislosti a nebojte sa aj zmeniť názor, postoj a naučiť sa nové.
  5. Majte odvahu pozrieť sa pravde do očí... zvnútra. Najlepšie cez pocit. Ten neklame nikdy.
  6. Keď sa dotknete pravdy (spoznáte ju pocitom uvoľnenia alebo radosti v tele), pokračujte tým, že sa necháte tým pocitom viesť. Ak silnie, ste na správnej ceste.
  7. Alebo si predstavte najlepšiu verziu samého seba / samej seba. Precíťte tú predstavu ako by už bola.
  8. A nechajte sa tou predstavou viesť ďalej:-)


Ak to stále niekde drhne, vyčistite "filtre" (emočné a myšlienkové bloky), upravte svoje presvedčenia a dajte priestor novému. Naučte sa to, čo potrebujete, aby ste sa pohli ďalej. Zosúlaďte mysel, srdce a telo a osloboďte svoju skutočnú silu. 

Len tak budete môcť tvoriť svoj vlastný život a zostať pritom v súlade s celkom. A to vás dovedie k dobrému pocitu zo svojho života. 

Verte, že žiť sa dá aj s hlavou v oblakoch a s nohami na Zemi. Stačí sa pre to skutočne rozhodnúť:-)


"Chceš realizovať svoje sny? Prebuď sa." R. Kipling

Rada vám s tým pomôžem.

Daniela

Chcete vedieť viac?