Túžite mať dobrý pocit zo života?


Začnite tým, že si uvedomíte stav, v ktorom sa práve nachádzate. Úprimne si priznajte, ako vám je, ako sa cítite... čo sa vám na vašom živote páči a čo nie.

V druhom kroku si uvedomte, ako sa chcete ďalej cítiť... čo si chcete ponechať a čo už nie.

Potom sa pozrite na svoje myšlienky a postoje a uvedomte si, či vám slúžia alebo vás ničia. Ak vám nepomáhajú, upravte ich alebo vymeňte za iné. Tie čo vám pomáhajú, posilnite.

Hľadajte súvislosti a pozrite sa pravde do očí... zvnútra.

A pohnite sa ďalej:-)


Ak to stále niekde "drhne", vyčistite "filtre" (emočné a myšlienkové bloky) a dajte priestor novému. A hlavne si spomeňte na to, kým naozaj ste a kam smerujete.

Osloboďte svoju skutočnú silu a tvorte svoj život - v súlade s celkom.

Len tak sa môžete cítiť dobre vo vlastnom živote


Verte, že žiť sa dá aj s hlavou v oblakoch a s nohami na Zemi.

Stačí sa pre to skutočne rozhodnúť:-)

Zmena je súčasťou živého života


Ak máte pocit, že už ste vyskúšali všeličo a reálna zmena stále nie a nie prísť... verte, že nie ste sami. Skutočná transformácia potrebuje čas a vlastne nikdy nekončí! 

To je súčasť živého života na tejto planéte. Ak si to uvedomíme, každá fáza premeny môže mať svoje čaro a nemusí ani bolieť.

"V ľudskej spoločnosti rovnako ako v prírode sa premeny dejú zvnútra." 

Anatole France

nositeľ Nobelovej ceny za literatúru


Ponúkam vám oporu aj inšpirácie na cestu


Cítim sa byť nesmrteľnou dušou dokonalého Vesmíru, no zároveň obdivujem a nesmierne milujem aj život na Zemi. Je jedinečný, tak ako každý z nás. Rada vám to všetko pomôžem objaviť a rozvíjať, aby ste mohli využívať svoju prirodzenú silu a tvoriť svoj život v súlade so sebou i s celkom.

Pri mojej práci využívam silu koučingu, koní, kineziológie aj Bachovej kvetovej terapie, otázky filozofky, intuíciu aj osobné skúsenosti.  Vždy podľa toho čo je možné aj vhodné pre konkrétneho klienta, alebo podľa vlastného výberu. Hlavné metódy sú tieto:

ROZVOJ S KOŇMI

TRANSFORMAČNÝ KOUČING

KONZULTÁCIE


Ak neviete, čo konkrétne je pre vás vhodné, objednajte si bezplatné ONLINE ZOZNÁMENIE cez formulár NAPÍŠTE MI a spoločne dohodneme ďalší postup.

"Chceš realizovať svoje sny? Prebuď sa." 

R. Kipling

Rada vám s tým pomôžem.

Daniela

Chcete vedieť viac?