Rozhovory o živote 

S KOŇMI


Wellbeing koučing a osobný rozvoj

sprevádzaný koňmi

Viac pohody a sily s konskou dávkou energie

O tom, že raz budem mať vlastného koňa, som snívala od detstva. Túžila som túlať sa s ním lúkami a asi sa aj cítiť silnejšia, krajšia a slobodnejšia... plne prijatá a milovaná. 

Môj sen sa mi napokon splnil, no nebolo to také jednoduché! Všeličo je odvtedy inak:-)

Kone ma naučili nesmierne veľa o mne, o živote na Zemi, o vzťahoch, o ľuďoch i zvieratách. Už viem, prečo som ku koňom jednoducho "musela".  


Ak kone priťahujú aj vás....

stretnime sa a možno zistíte to, čo ja: že svet je neuveriteľne dokonalý a krásny! Ako kone.

Wellbeing koučing a rozvoj s koňmi

je pre vás vhodný ak chcete

 • spoznať lepšie seba
 • obnoviť rovnováhu 
 • cítiť sa slobodnejšie
 • lepšie komunikovať
 • nenechať sa inými "udupať"
 • byť dôveryhodnejším sprievodcom 
 • pochopiť súvislosti svojho života
 • objaviť "ďalší level" v seba-rozvoji
 • zistiť "prečo sa koní bojím/priťahujú ma"

Stretnutia s koňmi realizujem v spolupráci s OZ Čarovné kone, kde som zároveň štatutárom a dobrovoľníkom. Hlavným cieľom združenia je osveta wellfare koní a podpora partnerstva s koňmi i celou prírodou.

Program STRETNI SEBA s koňmi je určený jednotlivcom a vychádza nielen z osobnej skúsenosti, ale hlavne z overených aj inovatívnych metód a vzdelávania v rôznych oblastiach:

 • Koučing a osobný rozvoj facilitovaný koňmi (Epona/Linda Kohanov, Medicine Horse Way, Academy for Coaching with Horses/Kathy Pike)
 • ICF koučing (Bussiness Coaching Collage)
 • HeartMath® mentoring reziliencie / podpora odolnosti stresu a vnútornej sily
 • Hipoterapia (Slovenská Hipoterapeutická Asociácia)
 • Kineziológia / One Brain (Zdenka Jordánová) 

Koučingu a rozvoju s koňmi sa venujem od roku 2017, prepájam rôzne smery, neustále objavujem nové súvislosti a ďalej sa vzdelávam.  Niečo som vtesnala aj do knihy Čarovné kone

Rozvojové stretnutia s koňmi prebiehajú "zo zeme", pri dodržaní štandardov bezpečnosti a dôvernosti. Uskutočňujú sa od apríla do novembra - za priaznivého počasia, cca 40 minút z Bratislavy, smer Trnava.


Koučing alebo rozvoj s koňmi realizujem vo svojom voľnom čase, popri hlavnej práci. Ak to myslíte so svojim sebarozvojom vážne a netlačí Vás čas, kontaktujte ma a dohodnite si bezplatnú úvodnú konzultáciu o možnostiach spolupráce.

CENY: dohodou


Moje služby patria do oblasti koučingu, vzdelávania a osobného rozvoja a určené sú ľuďom bez vážnejších telesných alebo psychických ťažkostí, porúch, závislostí, úzkostí a náročných emočných stavov, ktoré bránia bežnému fungovaniu.


Kôň je pri stretnutiach rovnocenným partnerom a sprievodcom, nielen zrkadlom. Ako kouč vám neradím "čo máte robiť" ani neučím "ako ovládať koňa". Nesľubujem ani to, že kôň vás vylieči.

Sprevádzam vás stretnutiami s koňmi tak, aby ste našli svoje vlastné zdroje, silu a odpovede, ktoré práve potrebujete rozpoznať pre svoj ďalší rast a obnovu rovnováhy.


Referencie

Ahoj Danielka, píšem s väčším odstupom, no stále živou spomienkou na moje bytie s kobylkou Boženkou. Bol to pre mňa hodnotný čas vďaka ktorému som sa opäť o niečo viac priblížila k sebe a stále z neho čerpám cenné vhľady, s ktorými si mi pomohla aj Ty. Som vám obom moc vďačná, že som si to mohla zažiť v bezpečnom priestore.

Pavlína, psychologička

Asi po 4 stretnutiach s Danielkou a koňmi, povedali o mne: Môj muž: Nevedel som, že sa s Tebou dá takto dobre porozprávať... Kamarát z detstva (poznáme sa 28 rokov): Po veľmi dlhom čase Ťa vidím spokojnú a šťastnú... Kaderníčka: Ty si úplne iný človek, pozdrav pani s koňmi, neviem čo robí a ako to robí, ale má to na Tebe viditelné výsledky... Kozmetička: Ty si úplne inde, ako pred rokom...

Michaela, účtovníčka

Kliknite semKone sú ako zrkadlá. Stretnutie s koňom pre mňa znamenalo stretnutie so samou sebou, so svojim stredom. Zrazu som bola zoči voči nielen mojim svetlým, ale aj tým tmavým stránkam. Cítila som sa však v absolútnom bezpečí vďaka Daniele, ktorá tento proces doprevádzala, nielen s jej coachingovými skúsenosťami, ale najmä s láskou. Bol to zážitok, z ktorého dodnes čerpám. Ďakujem!

Daniela, grafická dizajnérka

Ešte doteraz som plná dojmom, uvedomení a krásneho pocitu z nášho stretnutia. Bolo to pre mňa hlboké a láskavé, jedinečne farebná Ninka a Eki - kôň nesúci na sebe hviezdy, planéty a celé galaxie, mi ukázali to, čo som si v tej chvíli potrebovala uvedomiť, pod vaším skvelým vedením. Ste pre mňa inšpiráciou vo viacerých smeroch, neprestávajte s Vašou prácou s koňmi.

Lenka, letecká konštruktérka

Máte otázku?